O nas

 

Nasza firma - Hidrogarne, ma swoją siedzibę w Bellpuig, w Hiszpanii, w odległości 100 km od Barcelony.

Dysponujemy tu powierzchnią zadaszoną o wielkości 8.500 m2 w dwóch lokalizacjach.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej siedziby. Można tu obejrzeć m.in. położoną na powierzchni ok. 600 m2, stałą ekspozycję urządzeń produkowanych w naszych zakładach. W dziale ekspozycyjnym pokazujemy maszyny w ruchu. Można oczywiście uruchomić do działania wszelkie znajdujące się tam urządzenia. Proponujemy również przeprowadzenie swoich własnych, spersonalizowanych testów maszyn Hidrogarne - to najprostsza metoda upewnienia się, że właśnie taki model urządzenia będzie odpowiedni do zamierzonego przez Was typu prac.

Znajdujące się w pobliżu pomieszczeń ekspozycyjnych biuro projektowe, również chętnie odpowie na wszelkie pytania, dokona modyfikacji projektu i oferty, umożliwi przeprowadzenie wszelkich testów, które klienci firmy uznają za ewentualnie potrzebne. Powierzchnia 1.500 m2 jest przypisana do podstawowej obróbki pras hydraulicznych. To strefa wyposażona w maszyny do cięcia i obróbki w technologii CNC. Kolejne 400 m2 wykorzystujemy do prac związanych z inwestycjami i rozwojem technologii produkcji naszych pras hydraulicznych.

W nowo wybudowanym, drugim zakładzie położonym kilka kilometrów od naszej pierwotnej siedziby, zlokalizowaliśmy produkcję pras specjalnych i wielkogabarytowych.

Hidrogarne istnieje na rynku hiszpańskim od 1987 roku. Rozpoczęliśmy swoją działalność 34 lata temu, dostarczając maszyny tylko na rynek hiszpański. Sukcesywnie rozszerzając swoją działalność na inne kraje europejskie, obecnie eksportujemy maszyny do ok. 30 krajów na całym świecie.

Produkujemy prasy hydrauliczne od 1987 roku.

Zdając sobie sprawę z tego, że firma rosła dzień po dniu dzięki zadowoleniu i zaufaniu swoich klientów oraz posiadając filozofię firmy, gdzie klient i jego zadowolenie to punkty podstawowe, koncentrujemy nasze wysiłki na tym, by zawsze odpowiadać na potrzeby naszych klientów z najwyższym profesjonalizmem, zaangażowaniem
i powagą. Wszyscy pracownicy firmy odbywają regularne szkolenia zawodowe – tak, aby móc zaoferować Państwu najnowsze osiągnięcia technologiczne, jakościowe, handlowe, itp. i być w stanie sprostać Waszym potrzebom. Stale rozszerzamy i udoskonalamy naszą sieć dystrybucji, oferującą m.in. autoryzowany serwis techniczny – tak, by zdecydowana większość klientów mogła skorzystać ze wszystkich naszych usług w sposób szybki, osobisty i ekonomiczny.

 

Część sukcesu firmy zapewniła nam dbałość o gwarancję najwyższej jakości wszystkich używanych w produkcji komponentów, wyczerpującą kontrolę jakości w czasie całego procesu produkcji oraz specjalizację w produkcji maszyn specjalnych, przystosowanych do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej, gdzie będziecie Państwo w stanie uzyskać szczegółowe informacje na temat produktów firmy i będziecie mogli pobrać ich katalogi w formacie PDF.

Nowy zakład Hidrogarne

na fot powyżej - nasz nowy zakład - w tym miejscu znajduje się główne biuro oraz produkcja pras specjalnych i wielkogabarytowych

 

 

na fot poniżej - nasz pierwotny zakład - w tym zakładzie zlokalizowana jest produkcja pras standardowych, dział projektowy,  tu znajduje się magazyn maszyn gotowych produkowanych "na magazyn", tu wykonywane są testy maszyn jeśli odbiorca przed dostawą sobie tego życzy - dotyczy zwykle bardziej skomplikowanych maszyn.